Návrhy firemného loga

Logo je grafický symbol alebo znak spoločnosti, organizácie, jednotlivca alebo udalosti, ktorý identifikuje vlastníka, výrobok alebo službu za účelom odlíšenia sa od konkurencie. Väčšinou obsahuje meno, alebo môže mať len grafickú podobu bez textu.

Firemné logo je základným prvkom firemnej identity a je určitým stelesnením vlastníka a jeho produktov, či služieb. Kvalitné logo vyjadruje nielen zameranie firmy, ale aj jej profesionalitu a tradíciu.

Požiadavky na vytvorenie loga:

  • Jednoduchosť - jednoduchý grafický prvok či symbol je určite lepší ako príliš divoké a farebné logo
  • Trvanlivosť - logo musí byť moderné a neutrálne, aby bolo použiteľné po dlhú dobu
  • Použiteľnosť - variabilita v rôznych situáciách, médiach, v printových materiáloch či na reklamných predmetoch, oblečení,...
  • Rozpoznanie - vaše logo vás odlišuje od konkurencie a preto musí niesť prvky originality

A keď už splníte všetky podmienky, nezabudnite, že vaše logo je iba VAŠE a musíte sa s ním stotožniť!

Ponúkame vám vytvorenie originálneho loga už od 100 €, pričom zákazník dostáva na výber niekoľko variant.Tvorba grafického manuálu firmy

Grafický manuál je súhrn definícií a pravidiel určujúci jednotný firemný štýl. Obsahuje pravidlá pre používanie loga, definuje presnú podobu, jeho varianty a spôsob používania.

už od 250 € Dozvedieť sa viac

Grafické návrhy tlačovín

Firemné tlačoviny ako vizitky, hlavičkové papiere, obálky, pozvánky, oznámenia či rôzne reklamné tlačoviny sú stále dôležitou prezentáciou každej firmy.

už od 30 € Dozvedieť sa viac