Komplexný servis grafických služieb

Návrhy firemného loga

Logo je grafický symbol alebo znak spoločnosti, organizácie, jednotlivca alebo udalosti, ktorý identifikuje vlastníka, výrobok alebo službu za účelom odlíšenia sa od konkurencie.

už od 100 € Dozvedieť sa viac

Tvorba grafického manuálu firmy

Grafický manuál je súhrn definícií a pravidiel určujúci jednotný firemný štýl. Obsahuje pravidlá pre používanie loga, definuje presnú podobu, jeho varianty a spôsob používania.

už od 250 € Dozvedieť sa viac

Grafické návrhy tlačovín

Firemné tlačoviny ako vizitky, hlavičkové papiere, obálky, pozvánky, oznámenia či rôzne reklamné tlačoviny sú stále dôležitou prezentáciou každej firmy.

už od 30 € Dozvedieť sa viac

Sadzba, zalamovanie a typografia

Knihy a knižné publikácienašou nosnou činnosťou a preto vám ponúkame ich grafickú úpravu a zalamovanie. Dokážeme pre vás zabezpečiť publikácie od A po Z.

už od 1 € Dozvedieť sa viac

Výroba reklamných predmetov

Vyhotovíme pre vás štandardné katalógové predmety, ale radi sa popasujeme aj s neštandartnými nápadmi, všetko pre vašu maximálnu spokojnosť.

Dozvedieť sa viac

Obalový dizajn

Dôležitým krokom je často voľba správneho obalu. Pre potreby výrobcov a distribútorov navrhujeme obaly a etikety, ktoré vás odlíšia od konkurencie a oslovia vášho zákazníka.

Dozvedieť sa viac

Polepy automobilov a prevádzok

Vypracujeme vám moderné a efektívne návrhy a polep zároveň nainštalujeme. Dajte priestor vašej fantázii a využívajte svoje vozidlá a výklady efektívne!

Dozvedieť sa viac

Potlač a vyšívanie

Zabezpečujeme kvalitnú a odolnú potlač a výšivky na dresy, teplákové súpravy, bundy tašky, čiapky, a zároveň ponúkame aj výrobu klubových predmetov pre športové kolektívy i jednotlivcov.

Dozvedieť sa viac